Чудернацькі забавки на даху

ЧУДЕРНАЦЬКІ ЗАБАВКИ НА ДАХУ

АВТОР: Веніамін Кавєрін
РЕЖИСЕР: Дмитро Гусаков

ХУДОЖНИК: Марія Крутоголова

АКТОРИ:

Орест Пастух
Анастасія Бабій
Віталіна Біблів
Богдан Буйлук
Тетяна Губрій
Владислав Писаренко
Андрій Поліщук
Інна Скорина-Калаба

ЖАНР: вистава для всієї родини
ТРИВАЛІСТЬ: 60 хв.
обмеження по віку: 6+

 

Дитяча казка за мотивами фантастичної повісті «Легкі кроки» російського письменника та сценариста, автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна.

Це історія про дівчинку Настусю, яка ходила без пальто, незважаючи на те, що на дворі була сувора холодна зима. Героїня всерйоз заявила, що повністю складається зі снігу. Навіть, якщо вона була Снігуронькою, у весняні дні їй доведеться розтанути. А саме це абсолютно не подобається головному герою – Петьку…

 

Вистава є продовженням Лабораторії молодої української режисури в Одесі.

«Чудернацькі забавки на даху» - спектакль для семейного просмотра с чудесной историей о девочке-Снегурочке, которой нужно совсем немного для того, чтобы не растаять; о детстве с его залихватским азартным, немного наивным, а порой и немного острым юмором; о дружбе, первой любви и чудесах… Это история с узнаваемым, замечательно подобранным музыкальным рядом, который с первых нот отрывает попы юных зрителей от кресел. С неиссякаемым потоком актерских миниатюр, смешных ситуаций, и еще более смешных режиссерских находок». (Юлія Бірзул, http://vomne.net)